Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/gpslogistika.ee/subdomains/www/wp-content/plugins/essential-grid/includes/item-skin.class.php on line 1041

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/gpslogistika.ee/subdomains/www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2323

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/gpslogistika.ee/subdomains/www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2327

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/gpslogistika.ee/subdomains/www/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3165
Kütusekulu - GPS Logistika

Kütusekulu

kütusekulu

Üks suuremaid kulusid tööjõukulu kõrval on kindlasti kütusekulu mida tasub kontrollida ja jälgida, kuna sellest võib sõltuda Teie firma edu või ebaedu.

Kas Teile tundub, et kütusekulu on liiga suur?

Kahtlus, et kütus ei jõua paaki?

Või kütus kaob paakidest?

 

Kütusekulu aitab kontrollida digitaalne kütuseandur, millel on palju eeliseid.

 1. Temperatuuri automaatne korrektuur.
 2. Pikk 5 aastane garantii.
 3. Madala profiiliga anduri pea.
 4. Digitaalne diagnostika ja andmete õigsuse kontroll.
 5. Kütuse andmete täpsus ±1%
 6. Kütuseanduri filter kaitseb mustuse ja vee eest paagis.
 7. Sisse ehitatud lühise kaitse ja pinge stabilisaator.
 8. Pikkus kuni 6 meetrit.
 9. Kiire ja lihtne paigaldada.
 10. Kütuseandur otse tootjalt – kõigest 91 eurot.

 

Kütuseandur on mõeldud veoautodele, bussidele, rasketehnikale, diisel generaatoritele ja tankla mahutitele.

Mida lahendus kliendile annab?

 1. Täpne kütuse info paagis.
 2. Tuvastab täpsed tankimise kogused.
 3. Tuvastab kütusevargused reaajas ja saadab SMS teate.
 4. Jälgib kütusekulu määra.

 

Kuna kütuseanduri eeldatav eluiga on üle 10 aasta, siis see teeb ühe aasta investeeringuks vaid 9 eurot. Kas 9 eurone investeering aastas kütuse jälgimisse tundub mõistlik?

Täpsema paigalduse, tankimise ja kütuse varguse kohta vaata VIDEOT

 

Tanklate, tsisternide ja mahutite kütusekulu jälgimine.

 

kütusekulu

Kütuse tsisternile või mahutile paigaldatakse nivooandur, mis ühendatakse GPS seadmega. GPS seadmel on sisene aku, nii et kui vool peaks kaduma, siis saate kohe sellekohase SMS teate ja Teie kütust jälgitakse edasi aku toitelt. Määrame vastavalt Teie soovile X liitrite väärtuse ja kui tsisterni sisu on langenud X liitrini, saate koheselt e-maili või SMS teate, et kütust on vaja juurde tellida.

Kütuseraportist on täpselt näha millal ja kui palju kütust mahutisse tangiti ja mis kogustes välja tangiti. Visuaalne graafik annab hea ülevaate päeva, nädala või kuu lõikes.

Anduri tootjapoolne garantii on 5 aastat ning sobivad maksimaalselt 6 meetri sügavustele mahutitele.

Kütusevarguse teated teeme näiteks nii, et kui öösel Teie mahutitest kütust ei tangita, siis määrame ära ajavahemiku kokkuleppel kliendiga näiteks 22.00 – 06.00 ja kui selle ajavahemikus kütusetase langeb saate koheselt SMS teate. Päevasel ajal aga oleks need teated mitteaktiivsed.

Kogu teenus lepitakse kokku iga kliendiga individuaalselt. Investeering tasub ennast kuhjaga ära juba esimese kütusevarguse ärahoidmisel.

Sarnast lahendust kasutavad ka suured mobiilioperaatorid nagu Vodafone Aafrikas. Sealsel kontinendil on elekter väga ebastabiilne ja sellepärast kasutatakse GSM jaamadel iseseisvaid generaatoreid koos suure kütusemahutiga. Tihti aga asetsevad GSM tugijaamad eraldatud paikades, mida külastavad kütusevargad. See omakorda teeb teenuse kättesaadavuse ebastabiilseks. Generaatoritele paigaldati kütuse nivooandurid, mis annavad koheselt teada kui kütusevargad tegutsevad. GPS loeb veel generaatori töötunde ja jälgib tehnilist seisukorda.

Kui tekkis küsimusi helistage 55 900 656 või saatke e-mail info@gpslogistika.ee ja näete kui mugavaks muutub Teie kütusekulu jälgimine.